Petr Kropáč - ELEKTRO

Petr Kropáč

Bojovníků za svobodu 11
78501 Šternberk
Pracovní doba: PO - PÁ - 7,00 - 16,00
775 580 220
kropac@kropacelektro.cz

Zeptejte se

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

AlbertEleno 05.06.2018
The prostate gland is an essential part of a male's reproductive :. It secretes fluids that aid in the transportation and activation of sperm. The prostate can be found just before the rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, in most cases really really irritating and inconvenient for your patient as his urinary system is directly affected.

The common prostate medical problems are prostate infection, enlarged prostate and prostate cancer.Prostate infection, also known as prostatitis, is easily the most common prostate-related overuse injury in men younger than 55 years old. Infections with the prostate related are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common of varieties of prostate infection. It is caused by bacteria located in the large intestines or urinary tract. Patients can experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by using antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to relieve the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition of a particular defect inside the gland as well as the persistence presence of bacteria in the urinary tract. It can be due to trauma for the urinary tract or by infections originating from other parts with the body. A patient may experience testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it may be treated by removal with the prostate defect then the utilization antibiotics and NSAIDs to treat the redness.

Non-bacterial prostatitis is the reason approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not to establish the cause of these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other believe intensive exercise and heavy lifting might cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable meals are important. These are some with the steps you can take and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for overall health and it'll also keep the urinary track clean.

2. Some studies advise that several ejaculations weekly will assist you to prevent cancer of prostate.

3. Eat red meat without excess. It has been shown that consuming a lot more than four meals of beef weekly will heighten the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to make sure sufficient intake of nutrients required for prostate health.

The most important measure to take to be sure a proper prostate is usually to opt for regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you need to opt for prostate examination one or more times a year.

Poptávka

Alena 20.08.2012
Dobrý den. Zpracujete nabídku i emailem?
Děkuji

Re: Poptávka

Kropáč 08.04.2014
Ano, ale je lepší zhodnotit situaci na místě a upřesnit požadavky insvestora. Nabídka podle projektu nemusí zcela přesně odpovídat skutečnosti.

Úsporné zářivky Megaman.

Kropáč 29.06.2009
Úsporné zářivky Megaman lze použít místo halogenových žárovek do standartních bodovek, ale pouze s paticí GU 10 - 230V. Je nutné počítat s výškou cca 7 - 8 cm s paticí! Jejich použití je vhodné především tam, kde se svítí delší dobu. Náběh do plného výkonu je totiž asi 30 vteřin! To je z použitím technologie ingenium , která zajišťuje dlouhou životnost i při častém zapínání. Koupit se dají například v Hornbachu nebo našim prostřednictvím. Lze dohodnout i vyzkoušení jednotlivých typů. Pozor na barevnou teplotu 2700/4000K.

Kde se dají koupit úsporky Megaman

Dokoupil 29.06.2009
Dobrý den. Kde se dají koupit úsporky Megaman s paticí GU 10 jako náhrada do bodovek? Dají se opravdu použít místo klasických halogenových žárovek?

Návod pro termostat EURO 091

Veselý 28.03.2009
Dobrý den.
Je možné někde sehnat návod na termostat EURO 091 ? Děkuji

Re: Návod pro termostat EURO 091

Kropáč 28.03.2009
Návod je ke stažení například na : http://www.e-conrad.cz/files/id6/navody/6/615935_navod.pdf .

Novinky

Nahradí LED žárovky?

05.01.2009 19:39
  Zřejmě nejčastěji se na nás zákazníci v současnosti obrací s následujícím okruhem dotazů: Mohu použít světelné zdroje LED jako plnohodnotnou náhradu žárovky? Lze použít světelné zdroje LED pro běžné osvětlení domácnosti?        Na...
  Jaká barva světla pro jaké osvětlení? Vedle doporučení volby barvy zářivky výrobcem, hraje roli při rozhodování o tom který tón bílé zvolit, také osobní vkus, individuální světelné cítění a požadovaná světelná atmosféra. Nezanedbatelnou roli sehrávají rovněž místní zvyky a geografická...

Životnost zářivek

05.01.2009 18:34
    Životnost zářivkových trubic řady LUMILUX.
Právě dnes náše stránky navštívil a pochváli dlouholetý přítel a kamarád - guru amatérského videa ve Šternberku - p. Snášel. Na snímku z archivu s manželkou.      Děkujeme :o))

Zářivka nebo LED?

03.01.2009 23:57
Jaké jsou rozdíly mezi zářivkami a svítidly osazené LED?   Hlavní rozdíl je v šířce vyzařovaného paprsku a intenzitě osvětlení. Zářivky mají všeobecně větší příkon, větší intenzitu, širší vyzařovaný paprsek a větší rozměry. Nyní se již začínají vyrábět svítidla osazená větším počtem LED a tím...
    Protože se zvyšuje poptávka po úsporných zdrojích, chceme se s Vámi podělit o některé zkušenosti s nákupem těchto zdrojů a zásadami při výběru: volba místa použití - znamená, kam chceme úsporný zdroj použít. Jiný zdroj budeme volit do míst s častým zapínáním, jiný na delší...

Rady a triky

30.12.2008 00:41
    Technické rady Používejte úsporné zářivky s vysokofrekvenčním předřadníkem, který umožní ušetřit až 80 % spotřeby elektrické energie.   ...
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5